• BellaOggi lauvärv Trendsetter

  Bella Oggi Trendsetter lauvärv on uuendusliku tekstuuriga, pehme, kerge ja siidise koostisega, väga lihtne peale kanda ja püsib peal kogu päeva. Katab ühtlaselt ning ei valgu päeva jooksul laiali. Niiske pintsliga peale kandes on tulemus kestvam ja intensiivsem, ideaalne võrgutava suitsusilma tegemiseks. Kuiva aplikaatori või pintsliga on tulemus naturaalselt loomulik ja kerge, valikus 8 värvivarianti.

  Hind: 5.55 3.89
  Kogus: Lisa korvi
 • Kreemjas lauvärv In-Fusion

  Kreemjas lauvärv annab erakordse sära silmadele. Tänu innovaatilisele pigmenditehnoloogiale on loodud üliküllastatud kirkad toonid, mis püüavad pilku. Pehmet kreemjat koostist on lihtne peale kanda ning see püsib veatult kuni 12h.

  Hind: 4.50
  Kogus: Lisa korvi
 • Bella Oggi lauvärv Top Trend

  Bella Oggi Top Trend lauvärv on uuendusliku küpsetustehnoloogiaga toodetud lauvärv, mida saab peale kanda nii märjalt kui ka kuivalt. Lauvärvi on väga lihtne peale kanda ja see püsib peal kogu päeva. Katab ühtlaselt ning ei valgu päeva jooksul laiali. Niiske pintsliga peale kandes on tulemus kestvam ja intensiivsem, ideaalne võrgutava suitsusilma tegemiseks. Kuiva aplikaatori või pintsliga on tulemus naturaalselt loomulik ja kerge.

  Hind: 4.55
  Kogus: Lisa korvi
 • Lauvärv STAY-ON

  Kreemjas lauvärv annab erakordse sära silmadele. Tänu innovaatilisele pigmenditehnoloogiale on loodud imeilusad kirkad toonid, mis püüavad pilku. Pehme ja kreemja koostisega pliiatsikujulist lauvärvi lihtne peale kanda ning see püsib veatult kuni 12h.

  Hind: 3.95 2.95
  Kogus: Lisa korvi
 • Bella Oggi lauvärv M-USE

  Kombineeritud mitmekülgsed lauvärvid silmadele, mis armastavad pehmeid ja rõõmsaid värvitoone sensatsioonilise silmameigi saavutamiseks. Pärlpigmendid, mõjuvad valguse langedes maagiliselt muutes pilgu vastupandamatuks. Iga värvikombinatsioon sidaldab endas nii matti kui pärlmutterfekti, et luua lummav silmameik.

  Hind: 5.55 3.89
  Kogus: Lisa korvi