• Huulepulk Attrazione Wet

  Kliki ja värvi! Uudne huulepulk, mis on eriti pigmenteeritud ja jätab suultele "märja effekti". Samuti on ta raviomadustega ehk toidab huuli.

  Hind: 4.55
  Kogus: Lisa korvi
 • Huulepulk Passione

  Bella Oggi Passione huulepulk on hästi kattev, kauapüsiv ja hooldav huulepulk. Tänu pehmele ja niisutavale koostisele on huulepulka kerge ja meeldiv peale kanda. Toote valikus palju erinevaid erksaid toone, mis muudavad teie huuled silmapaistvaks ja eriliseks. Passione huulepulgaga jumestamisel jääb kauakestev ja hoolitsetud ilme ka ilma huulepliiatsit kasutamata. Huulepulk muudab su huuled täidlasemaks ja pilkupüüdvamaks.

  Hind: 4.55
  Kogus: Lisa korvi
 • Huulepulk Emozione erinevad värvitoonid

  Bella Oggi Emozione hooldav huulepulk annab huultele kauni läike ja läbipaistva sära. Tänu niisutavale ja läikeosakestega koostisele on huulepulka väga kerge peale kanda. Valikus on palju erinevaid erksaid toone, mis muudavad teie huuled silmapaistvaks ja eriliseks. Emozione huulepulk annab oma eriliselt kerge ja siidise tekstuuriga huultele erakordset säravat volüümikust ja sensuaalsust. Parema tulemuse ja hoolitsetud ilme saavutad koos Bella Oggi huulepliiatsiga.

  Hind: 4.55
  Kogus: Lisa korvi
 • Huulepulk Seduzione erinevad värvitoonid

  Bella Oggi Seduzione on hästi kattev ja kauapüsiv matt huulepulk Tänu niisutavatele ja toitvatele koostisosadele on huulepulka kerge ning meeldiv peale kanda, huuled püsivad pehmed ka talvel. Valikus on palju erinevaid toone, mis muudavad teie huuled silmapaistvaks ja eriliseks. Huulepulk muudab su huuled täidlasemaks ja pilkupüüdvamaks. Kanna peale huulepintsliga ja kasuta koos Bella Oggi huulepliiatsiga.

  Hind: 4.55
  Kogus: Lisa korvi
 • Huulepulk vedel Mat Affair

  Vedel huulepulk Mat Affair on kerge koostisega ning seda on imelihtne peale kanda. Põhilisteks Mat Affair'i iseloomustavateks märgusõnadeks on kergus, mugavus ja suurepärane püsivus. Vedel huulepulk annab huultele tugeva pigmendi ja täidlase tulemuse. Huulepulga kreemjas koostis kindlustab sujuva aplikatsiooni ja velvetise efekti. Mat Affair kuivab kiirelt ning garanteerib tugeva katvuse.

  Hind: 7.99
  Kogus: Lisa korvi
 • Huulepulk Desiderio

  Bella Oggi Desiderio hooldav huulepulk annab huultele intensiivse tooni ja imelise kauakestva läike. Tänu niisutavale ja läikeosakestega koostisele on huulepulka väga kerge peale kanda ning see püsib kaua. Valikus on palju erinevaid erksaid toone, mis muudavad teie huuled silmapaistvaks ja eriliseks. Desiderio huulepulk sisaldab hooldavaid õlisid, mis niisutavad huulte õrna nahka, huuled on siidised ja volüümikad. Parema tulemuse ja hoolitsetud ilme saavutad koos Bella Oggi huulepliiatsiga. Sisaldab päikesekaitset SPF 15.

  Hind: 4.55
  Kogus: Lisa korvi
 • Passione RED erinevad toonid

  Bella Oggi Passione huulepulk on hästi kattev, kauapüsiv ja hooldav huulepulk. Tänu pehmele ja niisutavale koostisele on huulepulka kerge ja meeldiv peale kanda. Toote valikus palju erinevaid erksaid punaseid toone, mis muudavad teie huuled silmapaistvaks ja eriliseks. Passione huulepulgaga jumestamisel jääb kauakestev ja hoolitsetud ilme ka ilma huulepliiatsit kasutamata. Huulepulk muudab su huuled täidlasemaks ja pilkupüüdvamaks.

  Hind: 4.55 4.40
  Kogus: Lisa korvi