• Huuleläige Balmy Drop

  Intensiivne huulevärv koos raviva balsamiga, mis aitab taastada huulte pehmuse. Kõrge vitamiinisisaldusega, mis ei jäta huuli rasvaseks ega kleepuvaks. Sisaldab merikapsa ekstrakti, mis stimuleerib kollageeni tootmist ning aitab kaasa rakkude uuenemisele.

  Hind: 4.95
  Kogus: Lisa korvi
 • Huuleläige Lovergloss erinevad toonid

  Huuleläige Lovergloss -- perfektselt sümmeetrilised ja ahvatlevad huuled, niisutab huuli tõhusalt, annab volüümi ja läiget, püsib hästi peal.

  Hind: 4.20
  Kogus: Lisa korvi
 • Huuleläige Loverkiss

  Tugeva pigmendiga huuleläige, mis ei kuivata huuli ning tulemus püsib kuni 8h.

  Hind: 3.60
  Kogus: Lisa korvi
 • Huulepulk Lip Outfit

  Rikka pigmendi ja mati viimistlusega Bella Oggi huulepulk Lip Outfit. Kreemja tesktuuriga, huuli pehmendavate toimeainetega rikastatud kauapüsiv huulepulk. Huulepulka on lihtne doseerida ja mugav kasutada tänu selle hästi läbimüeldud pakendile. Täiuslikud huuled vaid hetkega.

  Hind: 5.95
  Kogus: Lisa korvi
 • Huuleläige LoverDream Bella Oggi

  Bella Oggi tugeva pigmendiga vastupidav huuleläige. Vapustav tekstuur tagab intensiivse värvitooni ilma huuli kleepuvaks muutmata.

  Hind: 5.40 2.99
  Kogus: Lisa korvi
 • Huulepalsam Tentazione Juicy

  Sügavalt niisutav ja hooldav Bella Oggi huulepalsam Tentazione Juicy, värvib teie huuled õrnalt, toidab neid sügavuti, tänu koostises sisalduvatele õlidele. Huulepalsam SPF15 päikesekaitsefaktoriga.

  Hind: 4.99
  Kogus: Lisa korvi
 • Matt huulepulk Rosetto

  Milline huulepuuder! Tänu oma käsn-aplikaatorile on võimalik toodet hajutada ühtlaselt üle terve huule. Puuder ei kuivata huuli, ei lähe laiali ning püsib kaua peal jättes huuled mattiks. Väga tugeva pigmendiga, jättes fantaasiaruumi ka kõige suurematele värvisõpradele

  Hind: 5.20 3.99
  Kogus: Lisa korvi