KAUBAMÄRK - BellaOggi

Bella Oggi

BellaOggi, dekoratiivkosmeetika bränd värvikirevast Itaaliast, mis kutsub Sind avastama maailma, kus eneseväljendus läbi ilu on elustiil. BellaOggi kosmeetika värvikombinatsioonid, toodete kvaliteet ning kasutusmugavus loovad õige meeleolu igas olukorras ka kõige dünaamilisemale naisele. Kaubamärk on loodud naisele, kes ei karda olla silmapaistev, jäädes iseendaks nii hallis argipäevas kui ka glamuurihetkedel. BellaOggi väärtuseks ja edu saladuseks, on lubada igale naisele vankumatut kõrgkvaliteeti ja kauapüsivaid tooteid konkurentsivõimelise hinnaga. BellaOggi - see on Sinu asendamatu kaaslane ilumaailmas.

BellaOggi reklaamnäoks on Elisabetta Gregoraci. Ta sümboliseerib Itaalia ilu, mis austab traditsioone, kuid on siiski modernne. Elisabetta on andnud kaubamärgile peene ning originaalse iseloomu.

Bella Oggi kaubamärgi tooted leiad:

MyLook veebipood, Kristiine Prisma, Rocca Prisma, Mustamäe Prisma, Mustakivi Rimi, Sõle Rimi, Tartu Rebase Rimi, Tasku Rimi, Võru Rimi, Narva Rimi, Rakvere Maksimarket, Annelinna Prisma, Tartu Rosalind, Kauplus Eveline Tartu Eedeni Kaubakeskuses, Võru Kaubamaja, Paide Maksimarket, Paide Kaubakeskus, Kuusalu Perepood, Loksa Perepood, Kehra Perepood.